YENİ YIL MESAJI


Değerli Çeltikli Hemşehrilerim;


Yeni yılın, başta hemşehrilerim olmak üzere, tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.

31 Mart seçimlerinde sizlerin teveccühünüzle kutlu bir yola çıktık. Bu yolda “Halka Hizmet, Hakka Hizmet” düşüncesi ile her an sizlerle beraber omuz omuza çalışma gayretinde olduk. Hayatım boyunca hep Çeltik için yapılması gerekenleri hayal ettim. Ve sizlerin de desteği ile şimdi bu hayalleri gerçekleştirmenin onurunu yaşıyorum.


Her yıl, yeni umutlarla başlar. Umutlarımızı diri tutup geleceğe yön vermek için çok çalışacağız. Hepimize ilçemizin gelişimi için görevler düşüyor. Bu görevlerin başında, birbirimize karşı saygı, sevgi ve hoşgörü içinde olmak geliyor.


Ülkemizin 2023 hedefine yürüdüğü bu kritik süreçte ülkemize katkı sunmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Planladığımız projeleri yapmaya tüm hızımızla devam edeceğiz. Vizyonumuzun en önemli yönü olan şeffaflık ilkesi gereğince projelerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu sürece yapacağınız değerli katkılarınıza her zaman açık olduğumuzu bilmenizi isterim.


Değerli vatandaşlarım,

2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.


YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

ALİ MEŞE

Çeltik Belediye Başkanı                                                                          


31 Aralık 2019