19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
 Çeltik Belediye Başkanı Mehmet EKİZOĞLU, “19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı” ile ilgili bir mesaj yayınladı;

 

           Başkan EKİZOĞLU mesajında; “19 Mayıs 1919; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milli mücadelenin başladığı, bir milletin uyanışının ve millet iradesine dayanan tam bağımsız bir devletin kurulmasının sembolü Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir. Bizlere emanet edilen vatanımızı bütün güzellikleriyle milli ve manevi zenginlikleriyle, gelecek kuşaklara teslim etmek de tüm gençlerimizin görev ve sorumluluğudur.

Bugün Türkiye Cumhuriyeti’ni bilimde, sanatta ve sporda başarı ile temsil ederek göğsümüzü kabartan gençlerimiz, Ulu Önderimizin açtığı bu yolda aynı azim ve kararlılıkla yürümektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, gençlerimizin 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’ nı kutluyorum” dedi.

 
BİZİ TAKİP EDİN