AK PARTİ ÇELTİK 6. OLAĞAN KONGRESİ
 HAFTA SONU AK PARTİ ÇELTİK 6. OLAĞAN KONGRESİNDE KONUŞAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET EKİZOĞLU ŞU İFADELER YER VERDİ;

 

        Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile kurulan Ak partimiz adeta ülkemizin kaderini değiştirerek her alanda önemli hizmetlere imza atmıştır. AK Partimiz sadece Türk siyaset tarihinde değil Dünya siyasetinde de söz sahibi olan ve mazlumların ortak sesi olan bir hareket olarak yoluna devam etmektedir. Kıymetli hemşerilerim Ak partimizle ülkemizde başlayan güçlü yatırımlardan elbette Çeltik’mizde nasibini almış ve almaya devam edecektir. ÇELTİK 6. Olağan kongrenin tüm ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Zor bir dönemden geçiyoruz. Türkiye bir ateş çemberinden geçiyor. Dört bir koldan saldırı altındayız. Çok şükür tüm bunlara gereken cevabı verebilecek birlik, beraberlik, cesaret, dayanışma içerisindeyiz. Bu büyük bir nimettir. AK Parti sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da en güçlü, en disiplinli siyasi organizasyonudur. Dünya'nın başka hiçbir yerinde olmayacak 15 Temmuz ihaneti karşısında, millet böylesine can siper hane meydanlara çıkmışsa bunun içerisinde şüphesiz AK Parti teşkilatlarının da büyük rolü var. AK Parti'nin siyasi önderliğinde inşallah çok daha güzel bir geleceğe hep birlikte yürüyeceğiz.
15 Temmuz'da yaşadığımız hain darbe girişimi sonunda gördük ki bu ülkede tek çare birlik olmak, birlikte olmak. 2019'a hep birlikte yürüyeceğiz. Çünkü artık tek bir hedefimiz var. Ülkemiz, milletimiz ve vatanımızın bütünlüğü. 2019 çok çok önemli. 2019 Türkiye'nin kader tarihi olacak. 15 Temmuz 2016 da verdiğimiz mücadelenin devamı olacak. İnşallah sağlam temellerle biz bu yola, bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz. Bizden sonra gelenlere de bu bayrağı teslim edeceğiz.
Davası ümmet olanın derdi de büyük oluyor. AK Parti artık sadece Türkiye'nin partisi değildir. Türkiye sınırlarının dışında yaşayan ve Türk kimliği taşımayan milyonlarca insanın davası ve sevdasıdır AK Parti. Osmanlı'nın artığısınız dediklerinde kahrolan Kerküklü teyzenin, bizi kimlere bırakıp gittiniz diye haykıran Halepli dedenin, siz çağırılınca değil beklenen bir milletsiniz diyen Bosnalı annenin, parmağını kendisine silah doğrultmuş İsrail askerlerine cesaretle sallayıp bir gün gelecekler diye bağıran Gazzeli çocuğun umududur AK Parti. DEDİ.

 

 
BİZİ TAKİP EDİN